Tel: 730-147-774, 793-047-774 E-mail: biuro@agrestax.pl

AgresTax – obsługa księgowa – Białystok – zapraszamy Państwa do wybrania naszej oferty!

AGRESTAX Biuro Rachunkowe sp. z o.o. posiada szeroką ofertę dla każdego typu prowadzonej działalności. W zakres naszych usług wchodzą m.in.:

Od lat specjalnością naszego biura są kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe – Białystok to miasto, gdzie jesteśmy całkowicie do dyspozycji naszych klientów. Dzięki szerokiej gamie dostępnych u nas usług jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego niezależnie od formy prowadzonej działalności oraz od metody rozliczeń. Do wszystkich zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, co przekłada się na najwyższą jakość obsługi.

Nasze biuro rachunkowe wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom przedsiębiorców – zarówno osób samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą, jak i również spółek. Dzięki usługom dostępnym w AgresTax mogą Państwo skoncentrować się na prowadzonej przez siebie działalności, natomiast nasi specjaliści będą mogli zająć się wszystkimi sprawami formalnymi. Zapewniamy jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny usług księgowych oraz kadrowo-płacowych i dla nowych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje.


                                                          PROMOCJA!!! 
Przy przejściu z innego biura rachunkowego do naszego dostajesz 50% rabatu na 3 miesiące od ceny z naszego cennika 
(promocja obejmuje działalności gospodarcze).

Pakiet Start - jeżeli zaczynasz swoją działalność gospodarczą, przez pierwszy miesiąc otrzymasz od nas obsługę księgową za darmo, drugi 50% taniej.
Biuro firmy:
AgresTax Biuro Rachunkowe
ul. Hetmańska 25
15-727 Białystok
E-mail: biuro@agrestax.pl
Tel: +48 730-147-774
Tel: +48 793-047-774
Godziny pracy:
pon. - pt. godz. 8:00 - 16:00
sob. - po uzgodnieniu telefonicznym
obsługa księgowa białystok - mapa